Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-ilmaisin - Diskreetti > XLDGK20W
XLDGK20W
XLDGK20W
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XLDGK20W luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XLDGK20W
Valmistaja SunLED
Kuvaus LED GREEN CLEAR RADIAL LEAD T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero XLDGK20W Valmistaja SunLED
Kuvaus LED GREEN CLEAR RADIAL LEAD T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 470322 pcs Tietolomake XLDGK20W
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak 515nm
Aallonpituus - Dominant 525nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.3V
Katselukulma 70°, 30° Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension - Sarja VersoLED
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 1497-1282 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 3590mcd
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.80mm linssin väri Colorless
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 7.00mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Green 525nm LED Indication - Discrete 3.3V Radial
Nykyinen - Testi 20mA kokoonpano Standard