Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > KRL6432T4-M-R005-F-T1
KRL6432T4-M-R005-F-T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KRL6432T4-M-R005-F-T1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KRL6432T4-M-R005-F-T1
Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.005 OHM 2W 2512 WIDE
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero KRL6432T4-M-R005-F-T1 Valmistaja Susumu
Kuvaus RES 0.005 OHM 2W 2512 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 55573 pcs Tietolomake KRL Series, 4 Terminal
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm) Sarja KRL
paneeli tila 5 mOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 4
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Sävellys Metal Foil