Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > PCMB104E-3R3MS
PCMB104E-3R3MS
PCMB104E-3R3MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCMB104E-3R3MS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCMB104E-3R3MS
Valmistaja Susumu
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 11A 13.2 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero PCMB104E-3R3MS Valmistaja Susumu
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 11A 13.2 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65403 pcs Tietolomake PCMB Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm) suojaus Unshielded
Sarja PCMB Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 408-1339-2
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.130" (3.30mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Inductor 11A 13.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 13.2 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 11A Nykyinen - värikylläisyys 14.5A