Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > MLZ2012M6R8HT
MLZ2012M6R8HT
MLZ2012M6R8HT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MLZ2012M6R8HT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MLZ2012M6R8HT
Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 350MA 520 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero MLZ2012M6R8HT Valmistaja TDK Corporation
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 350MA 520 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1157756 pcs Tietolomake MLZ2012 Series, Commercial
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Multilayer
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package 0805 (2012 Metric)
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) suojaus Shielded
Sarja MLZ Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 2MHz
induktanssi 6.8µH Korkeus - Istuva (Max) 0.049" (1.25mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Shielded Multilayer Inductor 350mA 520 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max Nykyinen arvostelu 350mA
Nykyinen - värikylläisyys 220mA