Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > 1PGSMA200Z R3G
1PGSMA200Z R3G
1PGSMA200Z R3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1PGSMA200Z R3G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1PGSMA200Z R3G
Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE ZENER
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 744926 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1800 pcs3600 pcs5400 pcs12600 pcs45000 pcs
Product parameter
Osa numero 1PGSMA200Z R3G Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE ZENER Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 744926 pcs Tietolomake 1PGSMA4740 - 1PGSMA200Z
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 200V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 200mA Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package DO-214AC (SMA) Sarja -
Virta - Max 1.25W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet 1PGSMA200ZR3GTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 21 Weeks
Impedanssi (Max) (Zzt) 1500 Ohms Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 200V 1.25W ±5% Surface Mount DO-214AC (SMA)
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1µA @ 152V