Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > BZD27C30P RVG
BZD27C30P RVG
BZD27C30P RVG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BZD27C30P RVG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BZD27C30P RVG
Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE ZENER 30V 1W SUB SMA
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Osa numero BZD27C30P RVG Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE ZENER 30V 1W SUB SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 30V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 200mA Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package Sub SMA Sarja -
Virta - Max 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-219AB Muut nimet BZD27C30P RVGTR
BZD27C30P RVGTR-ND
BZD27C30PRVGTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 27 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 15 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 30V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1µA @ 22V