Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Arrayit > GP1002HC0G
GP1002HC0G
GP1002HC0G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GP1002HC0G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GP1002HC0G
Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE ARRAY GP 100V 10A TO220AB
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero GP1002HC0G Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE ARRAY GP 100V 10A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 229957 pcs Tietolomake GP1001 - GP1007
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.1V @ 5A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Toimittaja Device Package TO-220AB
Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Sarja Automotive, AEC-Q101
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 100V 10A Through Hole TO-220-3
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 100V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A