MBRF30200CTHC0G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MBRF30200CTHC0G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MBRF30200CTHC0G |
|---|---|
| Valmistaja | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Kuvaus | DIODE ARRAY SCHOTT 200V ITO220AB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | MBRF30200CTHC0G | Valmistaja | TSC (Taiwan Semiconductor) |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ARRAY SCHOTT 200V ITO220AB | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 1.05V @ 30A |
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) | 200V | Toimittaja Device Package | ITO-220AB |
| Nopeus | Fast Recovery = 200mA (Io) | Sarja | Automotive, AEC-Q101 |
| Pakkaus | Tube | Pakkaus / Case | TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -55°C ~ 150°C | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 10 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | diodi Tyyppi | Schottky |
| diodikonfiguraatiolla | 1 Pair Common Cathode | Yksityiskohtainen kuvaus | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 30A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 200µA @ 200V | Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) | 30A |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
MBRF30200CT - valmistajat:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Kuvaus:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220 - Varastossa: