Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > PGSMAJ33A R3G
PGSMAJ33A R3G
PGSMAJ33A R3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PGSMAJ33A R3G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PGSMAJ33A R3G
Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 374838 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero PGSMAJ33A R3G Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 33V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V Jännite - erittely (min) 36.7V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AC (SMA) Sarja Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Teho - huippukulma 400W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case DO-214AC, SMA
Muut nimet PGSMAJ33AR3GCT Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.5A