SF2001GHC0G
SF2001GHC0G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SF2001GHC0G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SF2001GHC0G
Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE GEN PURP 50V 20A TO220AB
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero SF2001GHC0G Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE GEN PURP 50V 20A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 141632 pcs Tietolomake SF2001G - SF2008G
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 975mV @ 10A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 50V Toimittaja Device Package TO-220AB
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja Automotive, AEC-Q101
Käänteinen Recovery Time (TRR) 35ns Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 50V 20A Through Hole TO-220AB
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 50V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A
Kapasitanssi @ Vr, F 80pF @ 4V, 1MHz