Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMBJ100A R5G
SMBJ100A R5G
SMBJ100A R5G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMBJ100A R5G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMBJ100A R5G
Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus TVS DIODE 100V 162V DO214AA
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero SMBJ100A R5G Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus TVS DIODE 100V 162V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 242603 pcs Tietolomake SMBJ5.0(A) - SMBJ170(A)
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 100V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 162V Jännite - erittely (min) 111V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AA (SMB) Sarja SMBJ
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet SMBJ100A R5GDKR
SMBJ100A R5GDKR-ND
SMBJ100AR5GDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.8A Kapasitanssi @ Taajuus -