Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > SMBJ45CA R5G
SMBJ45CA R5G
SMBJ45CA R5G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMBJ45CA R5G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMBJ45CA R5G
Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero SMBJ45CA R5G Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 185422 pcs Tietolomake SMBJ5.0(A) - SMBJ170(A)
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 45V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V Jännite - erittely (min) 50V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AA (SMB)
Sarja SMBJ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet SMBJ45CA R5GDKR
SMBJ45CA R5GDKR-ND
SMBJ45CAR5GDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A