TSSE3H45 RVG
TSSE3H45 RVG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TSSE3H45 RVG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TSSE3H45 RVG
Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 45V 3A SOD123HE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero TSSE3H45 RVG Valmistaja TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 45V 3A SOD123HE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 584327 pcs Tietolomake TSSE3H45, TSSE3H60
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 570mV @ 3A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 45V Toimittaja Device Package SOD-123HE
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case SOD-123H
Muut nimet TSSE3H45 RVGDKR
TSSE3H45 RVGDKR-ND
TSSE3H45RVGDKR
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 41 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 45V 3A Surface Mount SOD-123HE
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 100µA @ 45V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 3A