Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > HM17-895562LF
HM17-895562LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HM17-895562LF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HM17-895562LF
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 5.6MH 120MA 11.5 OHM
Product parameter
Osa numero HM17-895562LF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 5.6MH 120MA 11.5 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5236 pcs Tietolomake HM17 Model
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.307" Dia (7.80mm) suojaus Unshielded
Sarja HM17 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 5.6mH
Korkeus - Istuva (Max) 0.374" (9.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6mH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 11.5 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 11.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 120mA Nykyinen - värikylläisyys -