Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > HM17A-108331LF
HM17A-108331LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HM17A-108331LF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HM17A-108331LF
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 330UH 790MA 690 MOHM
Product parameter
Osa numero HM17A-108331LF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 330UH 790MA 690 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5862 pcs Tietolomake HM17A Model
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) suojaus Unshielded
Sarja HM17A Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial - 4 Leads Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 330µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.335" (8.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Wirewound Inductor 790mA 690 mOhm Max Radial - 4 Leads DC Resistance (DCR) 690 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 790mA Nykyinen - värikylläisyys -