Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > HM51-4R7KLF
HM51-4R7KLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HM51-4R7KLF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HM51-4R7KLF
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 7.9A 8 MOHM TH
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HM51-4R7KLF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 7.9A 8 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5985 pcs Tietolomake HM51 Model
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.492" Dia x 0.906" L (12.50mm x 23.00mm) suojaus Unshielded
Sarja HM51 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Unshielded Inductor 7.9A 8 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 7.9A Nykyinen - värikylläisyys 13.9A