Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > HM56-13131R2LF
HM56-13131R2LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HM56-13131R2LF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HM56-13131R2LF
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 20A 1.3 MOHM TH
Product parameter
Osa numero HM56-13131R2LF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 20A 1.3 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4244 pcs Tietolomake HM56 Model
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±15% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) suojaus Shielded
Sarja HM56 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.374" (9.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 20A 1.3 mOhm Radial DC Resistance (DCR) 1.3 mOhm
Nykyinen arvostelu 20A Nykyinen - värikylläisyys 35A