Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > HM62-28152R2MLFTR
HM62-28152R2MLFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HM62-28152R2MLFTR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HM62-28152R2MLFTR
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 870MA 98 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HM62-28152R2MLFTR Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 870MA 98 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5398 pcs Tietolomake HM62 Model
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm) suojaus Unshielded
Sarja HM62 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 2.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.039" (1.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 870mA 98 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 98 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 870mA Nykyinen - värikylläisyys 1.4A