Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > HM66A-0732150MLF13
HM66A-0732150MLF13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HM66A-0732150MLF13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HM66A-0732150MLF13
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 15UH 1.1A 90 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero HM66A-0732150MLF13 Valmistaja TT Electronics
Kuvaus FIXED IND 15UH 1.1A 90 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5288 pcs Tietolomake HM66A Model
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) suojaus Shielded
Sarja HM66A Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 90 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.1A Nykyinen - värikylläisyys -