Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > PCF0805PR-16KBT1
PCF0805PR-16KBT1
PCF0805PR-16KBT1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCF0805PR-16KBT1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCF0805PR-16KBT1
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES SMD 16K OHM 0.1% 1/10W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Osa numero PCF0805PR-16KBT1 Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES SMD 16K OHM 0.1% 1/10W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 351521 pcs Tietolomake PCF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja PCF - Precision
paneeli tila 16 kOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 985-1434-2
PCF0805PR16KBT1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 16 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film Sävellys Metal Film