Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > SPP1UL3R30JLF
SPP1UL3R30JLF
SPP1UL3R30JLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SPP1UL3R30JLF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SPP1UL3R30JLF
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 3.3 OHM 1W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero SPP1UL3R30JLF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 3.3 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 278207 pcs Tietolomake SPP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±300ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.150" Dia x 0.402" L (3.80mm x 10.20mm) Sarja SPP
paneeli tila 3.3 Ohms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 989-1258-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable Wirewound Sävellys Wirewound