Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > W23-100RJI
W23-100RJI
W23-100RJI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta W23-100RJI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero W23-100RJI
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 100 OHM 10.5W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero W23-100RJI Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 100 OHM 10.5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4347 pcs Tietolomake W20 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±75ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.315" Dia x 1.496" L (8.00mm x 38.00mm) Sarja W20
paneeli tila 100 Ohms Virta (wattia) 10.5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 985-1164 Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms ±5% 10.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Sävellys Wirewound