Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > WHS7-22RJT07
WHS7-22RJT07
WHS7-22RJT07
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WHS7-22RJT07 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WHS7-22RJT07
Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 22 OHM 7W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero WHS7-22RJT07 Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 22 OHM 7W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5094 pcs Tietolomake WHS Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.346" Dia x 0.984" L (8.80mm x 25.00mm) Sarja WHS
paneeli tila 22 Ohms Virta (wattia) 7W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 985-1528-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 22 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Sävellys Wirewound