Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > OTJRGCVTNF-81.000000
OTJRGCVTNF-81.000000
OTJRGCVTNF-81.000000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OTJRGCVTNF-81.000000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OTJRGCVTNF-81.000000
Valmistaja Taitien
Kuvaus OSC XO 81.0000MHZ LVDS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero OTJRGCVTNF-81.000000 Valmistaja Taitien
Kuvaus OSC XO 81.0000MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja OT Arvioinnit -
Pakkaus Strip Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.063" (1.60mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 81MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 81MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 50mA