Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > TTCAMCSANF-10.000000
TTCAMCSANF-10.000000
TTCAMCSANF-10.000000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TTCAMCSANF-10.000000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TTCAMCSANF-10.000000
Valmistaja Taitien
Kuvaus OSC VCTCXO 10MHZ 5V CLP SW SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero TTCAMCSANF-10.000000 Valmistaja Taitien
Kuvaus OSC VCTCXO 10MHZ 5V CLP SW SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7394 pcs Tietolomake TT Series High PrecisionOscillator TCXO Part Number Guide
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 5V
Tyyppi VCTCXO Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja TT Arvioinnit -
Pakkaus Strip Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad
ulostulo Clipped Sine Wave Muut nimet 1664-1185
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm)
toiminto - taajuus vakaus ±100ppb
Taajuus 10MHz Yksityiskohtainen kuvaus 10MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 5V 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Nykyinen - Supply (Max) 3.5mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) -