Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > TYECACSANF-30.000000
TYECACSANF-30.000000
TYECACSANF-30.000000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TYECACSANF-30.000000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TYECACSANF-30.000000
Valmistaja Taitien
Kuvaus OSC VCTCXO 30.0000MHZ CLP SW SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero TYECACSANF-30.000000 Valmistaja Taitien
Kuvaus OSC VCTCXO 30.0000MHZ CLP SW SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.8 V ~ 3.3 V
Tyyppi VCTCXO Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Sarja TY Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo Clipped Sine Wave Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) toiminto -
taajuus vakaus ±500ppb Taajuus 30MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 30MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 2.5mA