Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > TYKTCLSANF-26.000000
TYKTCLSANF-26.000000
TYKTCLSANF-26.000000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TYKTCLSANF-26.000000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TYKTCLSANF-26.000000
Valmistaja Taitien
Kuvaus OSC TCXO 26.0000MHZ CLP SNWV SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero TYKTCLSANF-26.000000 Valmistaja Taitien
Kuvaus OSC TCXO 26.0000MHZ CLP SNWV SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8V
Tyyppi TCXO Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Sarja TY Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo Clipped Sine Wave Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.032" (0.80mm) toiminto -
taajuus vakaus ±2ppm Taajuus 26MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 2mA