2DU150806CM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2DU150806CM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2DU150806CM |
|---|---|
| Valmistaja | Tamura |
| Kuvaus | GATE DRIVER (+15V,-8V) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | 2DU150806CM | Valmistaja | Tamura |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | GATE DRIVER (+15V,-8V) | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 956 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Sarja | * |
| Pakkaus | Tray | Muut nimet | 2DU150806CM-ND MT7435 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 24 Weeks |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
2DU1L - valmistajat:
Altech Corporation - Kuvaus:
CIR BRKR THRM-MAG 1A LEVER - Varastossa:
2841
- Osa#:
2DU150606CM - valmistajat:
Tamura - Kuvaus:
GATE DRIVER (+15V,-6V) - Varastossa:
992
2DU2L - valmistajat:
Altech Corporation - Kuvaus:
CIR BRKR THRM-MAG 2A LEVER - Varastossa:
3120
2DU180506CM - valmistajat:
Tamura - Kuvaus:
GATE DRIVER (+18V,-5V) - Varastossa:
2DU2R - valmistajat:
MP18024HN-LF - valmistajat:
MPS (Monolithic Power Systems) - Kuvaus:
IC GATE DRIVER - Varastossa:
2DU8L - valmistajat:
CIR BRKR THRM-MAG 8A LEVER - Varastossa:
2DU20L - valmistajat:
CIR BRKR THRM-MAG 20A LEVER - Varastossa:
ZXGD3006E6QTA - valmistajat:
Diodes Incorporated - Kuvaus:
IC GATE DRVR IGBT/MOSFET SOT26 - Varastossa:
2DU50L - valmistajat:
CIR BRKR THRM-MAG 50A LEVER - Varastossa:
IXBF14N250 - valmistajat:
IXYS Corporation - Kuvaus:
IC DRIVER ISOPLUS I4-PAC - Varastossa:
2DU15L - valmistajat:
CIR BRKR THRM-MAG 15A LEVER - Varastossa:
2DU25L - valmistajat:
CIR BRKR THRM-MAG 25A LEVER - Varastossa:
2DU40L - valmistajat:
CIR BRKR THRM-MAG 40A LEVER - Varastossa:
ISL6612IRZR5238 - valmistajat:
Intersil - Kuvaus:
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 10-DFN - Varastossa:
2DU6R - valmistajat:
CIR BRKR THRM-MAG 6A LEVER - Varastossa:
2DU10L - valmistajat:
CIR BRKR THRM-MAG 10A LEVER - Varastossa:
2DU5L - valmistajat:
CIR BRKR THRM-MAG 5A LEVER - Varastossa:
FAN7171MX-F085 - valmistajat:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Kuvaus:
IC GATE DVR HIGH SIDE 8-SOIC - Varastossa:
2DU30L - valmistajat:
CIR BRKR THRM-MAG 30A LEVER - Varastossa: