Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > AAD600S-9
AAD600S-9
AAD600S-9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AAD600S-9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AAD600S-9
Valmistaja Tamura
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 600W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 224 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero AAD600S-9 Valmistaja Tamura
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 600W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 224 pcs Tietolomake AAD600S Series
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 48V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 9.00" L x 4.00" W x 1.59" H (228.6mm x 101.6mm x 40.4mm)
Sarja AAD600S Virta (wattia) 600W
Muut nimet AAD600-9-P
AAD600S-9-P
AAD600S9P
MT7343
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 92% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 12.5A Hyväksynnät CE