Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Virtamuuntajat > L01Z600S05
L01Z600S05
L01Z600S05
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L01Z600S05 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L01Z600S05
Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 600A AC/DC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero L01Z600S05 Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 600A AC/DC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9274 pcs Tietolomake L01ZyyyS05 Series
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 5V
Sarja - anturin tyyppi Hall Effect, Open Loop
Herkkyys - Vasteaika 10µs
Polarisaatio Bidirectional Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module ulostulo Ratiometric, Voltage
Muut nimet MT7180
S1-L01Z600S05EY
Käyttölämpötila -10°C ~ 80°C
Kanavien lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
lineaarisuus ±1% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus DC ~ 100kHz mittaaminen AC/DC
Yksityiskohtainen kuvaus Current Sensor 600A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Nykyinen - Supply (Max) 15mA
Nykyinen - Sensing 600A tarkkuus -