Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Virtamuuntajat > L03S400D15WM
L03S400D15WM
L03S400D15WM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L03S400D15WM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L03S400D15WM
Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero L03S400D15WM Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7812 pcs Tietolomake Current Sensor Product ListL03SzzzD15WM Series
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 15V
Sarja L03S anturin tyyppi Hall Effect, Open Loop
Herkkyys - Vasteaika 10µs
Polarisaatio Bidirectional Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module ulostulo Ratiometric, Voltage
Muut nimet 9-L03S400D15WMZY Käyttölämpötila -10°C ~ 80°C
Kanavien lukumäärä 1 Asennustyyppi Chassis Mount
lineaarisuus ±1% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus DC ~ 100kHz mittaaminen AC/DC
Yksityiskohtainen kuvaus Current Sensor 400A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Nykyinen - Supply (Max) 20mA
Nykyinen - Sensing 400A tarkkuus -