Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Virtamuuntajat > L07P040S05
L07P040S05
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L07P040S05 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L07P040S05
Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 40A AC/DC
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero L07P040S05 Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 40A AC/DC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4033 pcs Tietolomake L07PzzzS05 SeriesCurrent Sensor Product List
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 5V
Sarja - anturin tyyppi Hall Effect, Open Loop
Herkkyys - Vasteaika 5µs
Polarisaatio Bidirectional Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module ulostulo Ratiometric, Voltage
Muut nimet MT7310 Käyttölämpötila -30°C ~ 80°C
Kanavien lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) lineaarisuus ±1%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus DC ~ 100kHz
mittaaminen AC/DC Yksityiskohtainen kuvaus Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
Nykyinen - Supply (Max) 30mA Nykyinen - Sensing 40A