Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Virtamuuntajat > L37S100D15M
L37S100D15M
L37S100D15M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L37S100D15M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L37S100D15M
Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero L37S100D15M Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7090 pcs Tietolomake Current Sensor Product ListL37SzzzD15 Series
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 15V
Sarja L37S D155 anturin tyyppi Hall Effect, Open Loop
Herkkyys - Vasteaika 3µs
Polarisaatio Unidirectional Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module ulostulo Ratiometric, Voltage
Muut nimet 9-L37S100D15MZY Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Kanavien lukumäärä 1 Asennustyyppi Chassis Mount
lineaarisuus ±1% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus - mittaaminen DC
Yksityiskohtainen kuvaus Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional Module Nykyinen - Supply (Max) 20mA
Nykyinen - Sensing 100A tarkkuus -