Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Virtamuuntajat > S22P015S05M2
S22P015S05M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S22P015S05M2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S22P015S05M2
Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 15A AC/DC
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero S22P015S05M2 Valmistaja Tamura
Kuvaus SENSOR CURRENT HALL 15A AC/DC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10684 pcs Tietolomake S22PzzzS05M2 Series Datasheet
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 5V
Sarja - anturin tyyppi Hall Effect, Closed Loop
Herkkyys - Vasteaika 1µs
Polarisaatio Bidirectional Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module ulostulo Ratiometric, Voltage
Muut nimet 9-S22P015S05M2ZY Käyttölämpötila -10°C ~ 85°C
Kanavien lukumäärä 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) lineaarisuus ±0.2%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus DC ~ 100kHz
mittaaminen AC/DC Yksityiskohtainen kuvaus Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module
Nykyinen - Supply (Max) 12.5mA Nykyinen - Sensing 15A
tarkkuus -
Liittyvät tuotteet
S224E Image
S22601 Image
S22P025S05 Image
  • Osa#:S22P025S05
  • valmistajat:Tamura
  • Kuvaus:SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC
  • Varastossa:12477
  • Osa#:S22P025S05M2
  • valmistajat:Tamura
  • Varastossa:8516
S22523 Image
S224 Image
  • Osa#:S224
  • valmistajat:Jonard Tools
  • Kuvaus:WIRE WRAPPING SLEEVE 22-24 AWG
S22P015S05 Image
  • Osa#:S22P015S05
S22B-PHDSS Image
  • Osa#:S22B-PHDSS
  • valmistajat:JST
  • Kuvaus:CONN HEADER PHD SIDE 22POS 2MM
S225E Image
S22B-PHDSS(LF)(SN) Image
S228 Image
  • Osa#:S228
  • valmistajat:Crydom
  • Kuvaus:SSR RELAY SPST-NO 8A 40-280V