Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > TO1608-4R7M
TO1608-4R7M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TO1608-4R7M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TO1608-4R7M
Valmistaja Tamura
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 1.5A 90 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TO1608-4R7M Valmistaja Tamura
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 1.5A 90 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5658 pcs Tietolomake TO1608-zzz
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) suojaus Unshielded
Sarja TO1608 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.115" (2.92mm) Taajuus - Self Resonant 50MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Unshielded Inductor 1.5A 90 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.5A Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:TO1608-2R2M
  • valmistajat:Tamura
  • Kuvaus:FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
  • Varastossa:5917
  • Osa#:TO1608-331M
  • valmistajat:Tamura
  • Kuvaus:FIXED IND 330UH 160MA 3.8 OHM
  • Varastossa:4232
  • Osa#:TO1608-471M
  • Kuvaus:FIXED IND 470UH 150MA 5.06 OHM
  • Kuvaus:FIXED IND 680UH 120MA 9.2 OHM
  • Kuvaus:FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
  • Kuvaus:FIXED IND 33UH 600MA 510 MOHM
  • Osa#:TO1608-6R8M
  • Kuvaus:FIXED IND 6.8UH 1.4A 130 MOHM
  • Osa#:TO1608-1R0M
  • Kuvaus:FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
  • Kuvaus:FIXED IND 47UH 400MA 860 MOHM
  • Kuvaus:FIXED IND 220UH 200MA 3.11 OHM
  • Kuvaus:FIXED IND 22UH 800MA 370 MOHM
  • Kuvaus:FIXED IND 68UH 300MA 1.27 OHM
  • Osa#:TO1608-3R3M
  • Kuvaus:FIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD
  • Osa#:TO1608-1R5M
  • Kuvaus:FIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD