Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > TO3316-3R3M
TO3316-3R3M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TO3316-3R3M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TO3316-3R3M
Valmistaja Tamura
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TO3316-3R3M Valmistaja Tamura
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4252 pcs Tietolomake TO3316-zzz
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) suojaus Unshielded
Sarja TO3316 Arvioinnit -
Q @ Freq 35 @ 100kHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.209" (5.30mm) Taajuus - Self Resonant 60MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Inductor 5.4A 15 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5.4A Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
TO38-30886-B21 Image
  • Osa#:TO3316-1R5M
  • valmistajat:Tamura
  • Kuvaus:FIXED IND 1.5UH 6.4A 10 MOHM SMD
  • Varastossa:4646
  • Osa#:TO3316-2R2M
  • valmistajat:Tamura
  • Kuvaus:FIXED IND 2.2UH 6.1A 12 MOHM SMD
  • Varastossa:4651
  • Osa#:TO3316-471M
  • Kuvaus:FIXED IND 470UH 500MA 1.27 OHM
  • Osa#:TO3316-102M
  • Kuvaus:FIXED IND 1MH 300MA 3 OHM SMD
  • Kuvaus:FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
  • Osa#:TO3316-4R7M
  • Kuvaus:FIXED IND 4.7UH 4.8A 18 MOHM SMD
  • Kuvaus:FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD
  • Osa#:TO3316-1R0M
  • Kuvaus:FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD
  • Kuvaus:FIXED IND 330UH 600MA 1.02 OHM
  • Kuvaus:FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
  • Kuvaus:FIXED IND 680UH 400MA 2.02 OHM
  • Kuvaus:FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
TO38-31018-B20 Image
  • Kuvaus:FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
  • Osa#:TO3316-6R8M
  • Kuvaus:FIXED IND 6.8UH 4.4A 27 MOHM SMD
  • Kuvaus:FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
  • Kuvaus:FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM