Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > TO5022-680M
TO5022-680M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TO5022-680M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TO5022-680M
Valmistaja Tamura
Kuvaus FIXED IND 68UH 2.3A 130 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TO5022-680M Valmistaja Tamura
Kuvaus FIXED IND 68UH 2.3A 130 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4407 pcs Tietolomake TO5022-zzz
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.724" L x 0.591" W (18.40mm x 15.00mm) suojaus Unshielded
Sarja TO5022 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.295" (7.50mm) Taajuus - Self Resonant 8MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Unshielded Inductor 2.3A 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.3A Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
TO502J2J Image
  • Osa#:TO5022-5R6M
  • valmistajat:Tamura
  • Kuvaus:FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD
  • Varastossa:4125
LQG15WH5N1S02D Image
  • Osa#:TO5022-1R0M
  • valmistajat:Tamura
  • Kuvaus:FIXED IND 1UH 8.6A 9 MOHM SMD
  • Varastossa:4188
CM322522-R68KL Image
  • Osa#:TO5022-330M
  • Kuvaus:FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD
  • Osa#:TO5022-3R3M
  • Kuvaus:FIXED IND 3.3UH 6.2A 15 MOHM SMD
SRP4020FA-1R5M Image
  • Osa#:TO5022-470M
  • Kuvaus:FIXED IND 47UH 2.6A 89 MOHM SMD
  • Osa#:TO5022-2R2M
  • Kuvaus:FIXED IND 2.2UH 7.1A 14 MOHM SMD
ETQ-P5M2R0YLC Image
  • Kuvaus:FIXED IND 10UH 4.3A 31 MOHM SMD
  • Osa#:3HCR-27
  • valmistajat:API Delevan
  • Kuvaus:FIXED IND 27UH 3A 35 MOHM TH
  • Kuvaus:FIXED IND 15UH 4A 36 MOHM SMD
  • Kuvaus:FIXED IND 100UH 1.8A 190 MOHM
PE-0805CD681GTT Image
  • Kuvaus:FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD