Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > TS1608-222M
TS1608-222M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TS1608-222M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TS1608-222M
Valmistaja Tamura
Kuvaus FIXED IND 2.2MH 100MA 8.5 OHM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TS1608-222M Valmistaja Tamura
Kuvaus FIXED IND 2.2MH 100MA 8.5 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5670 pcs Tietolomake TS1608-zzz
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) suojaus Shielded
Sarja TS1608 Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 100kHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 2.2mH
Korkeus - Istuva (Max) 0.115" (2.92mm) Taajuus - Self Resonant 2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2mH Shielded Inductor 100mA 8.5 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 8.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 100mA Nykyinen - värikylläisyys -