Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-antennit > FW.24.NTY.M
FW.24.NTY.M
FW.24.NTY.M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FW.24.NTY.M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FW.24.NTY.M
Valmistaja Taoglas
Kuvaus RF ANT 2.4GHZ WHIP STR N MALE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero FW.24.NTY.M Valmistaja Taoglas
Kuvaus RF ANT 2.4GHZ WHIP STR N MALE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5065 pcs Tietolomake FW.24.NTY.M Specification
Kategoria RF / IF ja RFID VSWR 3
päättyminen Connector, N Male Sarja -
Return Loss - Virta - Max 2W
Pakkaus Bulk Muut nimet 931-1415
Lukumäärä Bands 1 Asennustyyppi Connector Mount
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP67 Korkeus (Max) 12.440" (315.97mm)
Saada 4.5dBi Taajuusalue 2.4GHz ~ 2.5GHz
Taajuusryhmä UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Taajuus (keskikohta / bändi) 2.4GHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 2.4GHz Bluetooth, WLAN Whip, Straight RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 4.5dBi Connector, N Male Connector Mount