Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-antennit > PC11.09.0100A
PC11.09.0100A
PC11.09.0100A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PC11.09.0100A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PC11.09.0100A
Valmistaja Taoglas
Kuvaus RF ANT 2.4GHZ/5.2GHZ FLAT PATCH
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero PC11.09.0100A Valmistaja Taoglas
Kuvaus RF ANT 2.4GHZ/5.2GHZ FLAT PATCH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11165 pcs Tietolomake PC11.09.0100A
Kategoria RF / IF ja RFID VSWR -
päättyminen Cable (100mm) - MMCX Male Sarja TheStripe™
Return Loss - Virta - Max 2W
Pakkaus Bulk Muut nimet 931-1125
PC11090100A
Lukumäärä Bands 2 Asennustyyppi Adhesive
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 13 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Korkeus (Max) 0.031" (0.80mm) Saada 3dBi, 4.5dBi
Taajuusalue 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz Taajuusryhmä UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz)
Taajuus (keskikohta / bändi) 2.4GHz, 5.2GHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.4GHz, 5.2GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz 3dBi, 4.5dBi Cable (100mm) - MMCX Male Adhesive Sovellukset Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™