Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot - hallinta > Spiral Wrap, laajennettava holkki > CNN0.75BK75
CNN0.75BK75
CNN0.75BK75
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CNN0.75BK75 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CNN0.75BK75
Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 3/4" X 75' BLACK
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 393 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs20 pcs
Product parameter
Osa numero CNN0.75BK75 Valmistaja Techflex
Kuvaus SLEEVING 3/4" X 75' BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 393 pcs Tietolomake Flexo® Conductive DatasheetFlexo Conductive Catalog
Kategoria Kaapelit, johdot - hallinta Leveys -
Seinämän paksuus 0.028" (0.71mm) Kirjoita attribuutit Expandable
Tyyppi Sleeving Sarja Flexo® Anti-Stat
Muut nimet 1030-1280
CNN0.75BK75-ND
Käyttölämpötila -45°C ~ 150°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
materiaali Nylon, Carbonized, Halogen Free Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Nestemäinen suoja Gasoline Resistant Pituus 75.00' (22.86m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lämmönkestävyys -
ominaisuudet Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Ympäristönsuojelu -
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu - Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 0.750" (19.05mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 1.250" (31.75mm) Väri Black