Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot - hallinta > Lämpökutistuvat letkut > M23053-12-208-C
M23053-12-208-C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M23053-12-208-C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M23053-12-208-C
Valmistaja Techflex
Kuvaus 14AWG PTFE HEATSHRNK 2:1 NTRL 4'
(Yhdysvaltain dollareina)
16 pcs
Product parameter
Osa numero M23053-12-208-C Valmistaja Techflex
Kuvaus 14AWG PTFE HEATSHRNK 2:1 NTRL 4' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14273 pcs Tietolomake PTFE Heatshrink Tubing Datasheet
Kategoria Kaapelit, johdot - hallinta Tyyppi Tubing, Flexible
kutistuminen Ratio 2 to 1 Shrink Lämpötila 343°
Sarja Shrinkflex Talteen Seinämän paksuus 0.016" (0.41mm)
Käyttölämpötila -75°C ~ 260°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Polytetrafluoroethylene (PTFE) Valmistajan toimitusaika 2 Weeks
Pituus 4.00' (1.22m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Sisäläpimitta - Mukana 0.120" (3.05mm) Sisäläpimitta - Keräyspaperi 0.072" (1.83mm)
ominaisuudet Flame Retardant, Solvent Resistant Yksityiskohtainen kuvaus Heat Shrink Tubing, Flexible 0.120" (3.05mm) 2 to 1 Clear 4.00' (1.22m)
Väri Clear
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:M23
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Kuvaus:SWITCH SLIDE DP3T 300MA 125V