WDU75-200
WDU75-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WDU75-200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WDU75-200
Valmistaja Triad Magnetics
Kuvaus AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 200MA
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero WDU75-200 Valmistaja Triad Magnetics
Kuvaus AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 200MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16298 pcs Tietolomake WDU75-200
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino -
Voltage - lähtö 7.5V Jännite - Input 120VAC
Koko / Dimension 2.36" L x 1.69" W x 1.54" H (60.0mm x 43.0mm x 39.0mm Sarja WDU
Region Käytössä North America Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Muut nimet 237-2326
WDU75-200-ND
Käyttölämpötila -10°C ~ 40°C Ei kuormaa virrankulutusta -
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Fixed Blade
tuloliitin NEMA 1-15P muoto Wall Mount
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus 7.5V AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Nykyinen - Output (Max) 200mA Johdon pituus 72" (1.83m)