WSU135-2660-R
WSU135-2660-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WSU135-2660-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WSU135-2660-R
Valmistaja Triad Magnetics
Kuvaus AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 36W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero WSU135-2660-R Valmistaja Triad Magnetics
Kuvaus AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 36W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5978 pcs Tietolomake WSU135-2660-R
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino -
Voltage - lähtö 13.5V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 3.31" L x 2.07" W x 1.27" H (84.2mm x 52.5mm x 32.3mm) Sarja WSU
Region Käytössä North America Virta (wattia) 36W
Polarisaatio Negative Center Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Muut nimet 237-1446
WSU1352660R
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C
Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max) Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Fixed Blade tuloliitin NEMA 1-15P
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 13.5V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nykyinen - Output (Max) 2.66A
Johdon pituus 60" (1.52m) Hyväksynnät cETLus