WSX135-1770-R13
WSX135-1770-R13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WSX135-1770-R13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WSX135-1770-R13
Valmistaja Triad Magnetics
Kuvaus AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 24W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero WSX135-1770-R13 Valmistaja Triad Magnetics
Kuvaus AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 24W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5673 pcs Tietolomake WSX135-1770-R13 Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino -
Voltage - lähtö 13.5V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm) Sarja WSX
Region Käytössä International Virta (wattia) 24W
Polarisaatio Negative Center Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Muut nimet 237-2163 Käyttölämpötila 0°C ~ 45°C
Ei kuormaa virrankulutusta 100mW (Max) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Multi-Blade (Included) tuloliitin Multi-Blade
muoto Wall Mount tehokkuus Level VI
Yksityiskohtainen kuvaus 13.5V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nykyinen - Output (Max) 1.77A
Johdon pituus 60" (1.52m) Hyväksynnät CE, cETLus, FCC, GS, RCM