Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > Paneelilukemat, pilottivalo > L59UD-R24-W
L59UD-R24-W
L59UD-R24-W
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L59UD-R24-W luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L59UD-R24-W
Valmistaja VCC (Visual Communications Company)
Kuvaus LED PANEL INDICATOR RED 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero L59UD-R24-W Valmistaja VCC (Visual Communications Company)
Kuvaus LED PANEL INDICATOR RED 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 44829 pcs Tietolomake L59U Series
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak -
Jännite 24V Katselukulma 60°
Tyyppi LED päättyminen Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Sarja L59U Arvioinnit DC
Panel Cutout -muoto Round Paneeli Leikkaus Mitat 0.25" (6.35mm)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 10mcd
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Objektiivin läpinäkyvyys Diffused
Lens Style / Koko Round with Domed Top, 5.08mm linssin väri Red
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lampun väri Red
Tulosuoja - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus LED Panel Indicator Red Diffused 60° 24V 20mA Round with Domed Top, 5.08mm Wire Leads - 6" (152.40mm) nykyinen 20mA