Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LEDit - Lampun vaihto > MSL400-R24-1AL1
MSL400-R24-1AL1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MSL400-R24-1AL1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MSL400-R24-1AL1
Valmistaja VCC (Visual Communications Company)
Kuvaus LED LAMP T-3 1/4 SCREW 24V MINI
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MSL400-R24-1AL1 Valmistaja VCC (Visual Communications Company)
Kuvaus LED LAMP T-3 1/4 SCREW 24V MINI Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5510 pcs Tietolomake
Kategoria optoelektroniikka Sarja *
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus LED Lamp Replacement
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MSL55
  • valmistajat:APEM Inc.
  • Kuvaus:SWITCH SLIDE SP5T 200MA 125V