Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > Korttikotelot > CM45A65-4
CM45A65-4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CM45A65-4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CM45A65-4
Valmistaja Vector Electronics & Technology, Inc.
Kuvaus MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
In Stock 2975 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero CM45A65-4 Valmistaja Vector Electronics & Technology, Inc.
Kuvaus MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
Määrä saatavilla 2975 pcs Tietolomake Card Mount System/Subracks
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Tyyppi Card Mount Module
Koko / Dimension 6.570" L x 4.000" W (166.88mm x 101.60mm) Sarja CM Module
Muut nimet CM45A65-4-ND
V2080
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
materiaali Aluminum Valmistajan toimitusaika 2 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Korkeus 3U = 5.250" (133.35mm)
Guide Menetelmä - Yksityiskohtainen kuvaus Aluminum Card Mount Module 3U = 5.250" (133.35mm)
Card Size Range 4.500" H x 6.500" L (114.30mm x 165.10mm)