Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > V110C15H100BL
V110C15H100BL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V110C15H100BL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V110C15H100BL
Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 100W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 379 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero V110C15H100BL Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 379 pcs Tietolomake 110V Input Micro Family
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 66V
Jännite - tulo (Max) 154V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Sarja MICRO
Virta (wattia) 100W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Quarter Brick Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant ominaisuudet OVP, UVLO
tehokkuus 84.5% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 66V - 154V Input
Nykyinen - Output (Max) 6.67A Perusosan osanumero V110C15H100
Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:V110C15H100B
  • valmistajat:Vicor