Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > V110C36C100B2
V110C36C100B2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta V110C36C100B2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero V110C36C100B2
Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 36V 100W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4753 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero V110C36C100B2 Valmistaja Vicor
Kuvaus DC DC CONVERTER 36V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4753 pcs Tietolomake 110V Input Micro Family
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 36V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 66V
Jännite - tulo (Max) 154V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Sarja MICRO
Virta (wattia) 100W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Quarter Brick Käyttölämpötila -20°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
ominaisuudet OVP, UVLO tehokkuus 86.4%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 66V - 154V Input Nykyinen - Output (Max) 2.78A
Perusosan osanumero V110C36C100 Sovellukset ITE (Commercial)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:V110C36C100B
  • valmistajat:Vicor